HEMEN ARAKONUM

Maltepe Feyzullah Adak Kurban Satış Yeri

Anasayfa » Blog » Maltepe Feyzullah Adak Kurban Satış Yeri

Maltepe Feyzullah Adak Kurban Satış Yeri

Adak, toplumumuzun dini ve kültürel itikatları arasında ehemmiyetli bir yere sahiptir ve hemen herkes hayatında birkaç sefer bu vecibeyi yerine getirir. Tabii büyükşehirlerde adaklık hayvana ulaşmak pek de kolay değildir. Çünkü şehir ortamında kurban veya adaklık satış yerlerinin sayısı az olmakla beraber, genele oldukça güçtür. Ne alışveriş merkezlerinde, ne de şehrin primer noktalarında  satışı yapan yerler gibi satış alanlarına erişmek kolay değildir. Gerek Anadolu yakası gerekse Avrupa yakası, bu alanda hizmet veren az sayıda işletmeye sahiptir ve firmamız bu merkezlerin başında gelen nitelikli satıcılar arasında bulunmaktadır. Firmamızdan adaklık veya kurbanlık hayvan satın alabilir, dilerseniz uygun şartlarda kesim desteği için de bize müracaat edebilirsiniz.

Adaklık Kurban Nasıl Alınır?

Büyükbaş veya küçükbaş hayvan alımlarınızda emin satıcıları seçenek faktörüz gerekir. Son zamanlarda canlı hayvan satışında ciddi hastalık rizikoları söz konusudur ve hayvanların tam manasıyla denetimli bir ortamda yaşıyor ve sıhhi gereksinimlerinin karşılanıyor olması gerekir. Biz Maltepe Feyzullah Semti ve hiçbir zaman sıhhatsiz bir ortamın var olmasına müsaade etmiyoru. Yerli hayvanlarımızın en iyi şartlarda yaşayıp, uzman baytarların denetimi ile sizlere erişmesiniz sağlıyoruz. Sıhhatli ve semiz kurbanlıklarımızı sene her döneminde güvenle satın alabilir, dilediğiniz zayıda adak veya kurban kesimi için  noktamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıhhatli hayvanlarımızı seçerken, dilediğiniz büyüklükteki küçükbaş veya büyük baş hayvanı tercih edebilirsiniz. Tabii adaklık için büyükbaş fazla tercih edilen bir hayvan türü olmadığından daha çok, küçükbaş tercihinde bulunulacağından, çoğunlukla elimizde her dönemde küçükbaş hayvanlar bulunur. Ancak, talebiniz doğrultusunda elimizde diğer tür hayvanlardan var olmasa da, kısa müddet içerisinde temini yapılarak size teslimleri olasıdır. Yurdun her tarafında yer alan tedarikçi hayvancılarımızla iletişime geçerek, sizin için istediğiniz getirebiliriz.

Hayvancılık Bizim İşimiz

Kurumumuz, Maltepe Feyzullah Semti Adak Kurban Satış Yeri sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için faaliyet göstermektedir. Sıhhatli şartlarda barındırdığımız adaklık ve kurbanlık hayvanlarımızı, en sıhhi yemlerle besliyor ve gelişimlerini müddet kalacak olsalar bile en iyi şartları kuruluş ediyoruz. Tam manasıyla gelişmiş hayvancılık ilkelerinin kullanıldığı tesisimizde, rastgele bir hastalık rizikosu bulunmaz ve satın alacağınız kurbanlık veya adaklıktan, elimizdeki hayvanlar ile ilgili bilgi alabilir veya taleplerinizi iletebilirsiniz. En ucuz adaklık kurban satışı ile sene her döneminde size hizmet veriyor olacağız.

Benzer Konular